Özel Çağın Göz Hastanesi

0 Görüş

Özel Çağın Göz Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Yahya Kaptan mah. Demokrasi cad. No: 38 / Kocaeli

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi ilk olarak 1989 yılında Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Ardından 1999 yılında Kocaeli merkeze geçerek hizmetlerine devam etmiştir. Büyüyen kadrosu ve hasta talepleri doğrultusunda hastane, 2011 yılında yeni bir binasına taşınmıştır. Böylelikle kapasitesini artıran hastane, tedavi ettiği hasta sayısını da her geçen gün yükseltmektedir. Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi, 26 yatak kapasitesine ve 3 ameliyathaneye sahiptir. Bu ameliyathanelerden biri ‘Excimer Lazer’ ameliyathanesidir. Hem kendi yurttaşlarına, hem de ülkeye gelen yabancı uyruklu vatandaşlara aynı kalitede göz sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi’nde yalnızca hastalıkların tanısında ve tedavisinde değil, aynı zamanda hastane dışında düzenlenen çeşitli organizasyonlarla ihtiyaç sahiplerine yardım ederek de büyük bir misyon üstlenmiştir. Hastane de kurulan bağış kutusu sayesinde, kitaba ihtiyacı olan okullara yardım edilmektedir. Ayrıca 2019 yılında hastane bünyesinde 8. kez ‘Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenlenmiştir. O yıl düzenlenen yarışmanın teması ‘Göz Alabildiğine Müziğin Rengi’ olmuştur. Etkinlik hastane girişinde düzenlenmiş ve birçok bölgeden fotoğrafçılar organizasyonda ağırlanmıştır. Daha önceki yıllarda da ‘Mavi, Yeşil, Mor, Sokağın Rengi’ gibi temalarla da sergiler düzenlenmiştir. Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi’nin gerçekleştirdiği bu etkinliklerde vermek istediği mesaj; insan hayatında gözün ve göz sağlığının önemli olduğudur. Hastanenin sanata verdiği önem, bilim alanında da geçerli olmuştur. Hastane, 2018 yılında 7.Ulusal KOÜTBAT Bilim Kongresi’ne katılmıştır. Hastanede üst düzey yöneticilik yapan hekimler, kongreye konuşmacı olarak davet edilmiştir. Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi, verdikleri sağlık hizmetini sanat ve bilim gibi hayatın çeşitli alanları ile destekleyerek hastalarına, nitelikli bir göz sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Hizmetler:

Renk Körlüğü Testi, Kök Hücre Tedavisi, Hemogram, Homeopati, Check Up, Katarakt Ameliyatı, Göz Testi, FFA, Kontakt Lens, Göz Çizdirme, İnsülin Direnci Testi, TİT, Akıllı Lens, Göz Ameliyatı, İdrar Kültürü, No Touch Lazer, Gaita Testi, Oftalmoskop, OCT, Kornea Nakli, Periton Diyalizi, Tiroid Ameliyatı, Subkutan Enjeksiyon, Numaralı Lens, Şeker Hastalığı Ameliyatı, Dereceli Gözlük, Excimer Lazer, Kolormatik Gözlük, Polisomnografi, Smile Lazer, York Testi, Vitrektomi, Ter Testi, VEP Testi, Görme Alanı Testi, Hormon Tedavisi, Fizik Muayene, Kist Ameliyatı, Eksplorasyon, Palpasyon, Schirmer Testi, Karaciğer Fonksiyon Testleri, Üre Nefes Testi, Göz Dibi Muayenesi, Trifokal Lens, PRK, Glukoz Testi, Glokom Ameliyatı, Argon Lazer, Pakimetri, Tonometre, Retina Ameliyatı, Kornea Topografisi, Anti Vegf, Biyomikroskop, ENA Testi, Fakoemülsifikasyon, Ors Tedavisi, Göz Merceği Ameliyatı, Multifokal Lens, Tetrakromat Testi, Nörovizyon Tedavisi

Doktorlar

Op. Dr. Gündeniz Hazar
Göz Hastalıkları,
Uzm. Dr. Yüksel Özkan
Dahiliye,
Op. Dr. Muharrem Sayıcı
Göz Hastalıkları,
Prof. Dr. Mehmet Borazan
Göz Hastalıkları,
Op. Dr. Erkan Tırak
Göz Hastalıkları,
Op. Dr. Bekir Koç
Göz Hastalıkları,
Op. Dr. M. Gürkan Tatar
Göz Hastalıkları,
Op. Dr. Levent Tahsin Özdöker
Göz Hastalıkları,
Op. Dr. Kürşat Çağın
Göz Hastalıkları,