Özel Bir Nefes Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Siteler Mah. Nazif Balkan Cad. No:35/37 / Kırklareli

Yol tarifi, adresi nerede?

Bir Nefes Hastanesi Kırklareli ilinde 2004 yılında hizmete girmiştir. Hastanede 2 adet Ameliyathane, Koroner yoğun bakım ünitesi, erişkin yoğun bakım ünitesi, hastaların konforu için tek kişilik hasta odaları, uyku laboratuvarı, Bronkoskopi, Alerji Birimi, Endoskopi, Kolonoskopi, Check-up Merkezi, USG, Renkli Doppler, Akupunktur Tedavisi, Solunum Fonksiyon Testi, Laporoskopik Ameliyat, Mamografi, Tomografi bölümleri ile hastalara sağlık hizmeti sunmayı amaçlar.

Hasta memnuniyeti ve çalışan güvenliğini ön planda tutan kurumda çalışanlar için sürekli eğitim faaliyetleri planlanmaktadır. Güler yüzlü sağlık ekibi ve deneyimli doktorları ile kurum hastalara güven vermektedir. Kurum 7 yetişkin, 4 koroner, 6 yeni doğan yoğun bakımı ve 55 normal hasta yatağı ile toplamda 72 yatak kapasitesine sahiptir. Kurum Acil Servis bölümü ile 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanede özellikli bölüm olarak Beslenme ve Diyet bölümü bulunmaktadır.

Bir Nefes Hastanesi, SGK ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı bir hastanedir. Herkes için sağlık felsefesi ile yola çıkan kurum herkese özel hissettirmeyi amaçlamaktadır. Kurumun internet sitesi üzerinden online olarak randevu alınabilir, tahlil ve radyoloji sonuçlarına ulaşılabilmektedir. Hastane konforlu ve lüks odaları ile hastaların memnuniyetini kazanmaktadır.  Merkezi konumda olan hastaneye ulaşım hasta ve hasta yakınları için oldukça ulaşılabilirdir.

Hizmetler:

IQ Testi, Boy Kilo Endeksi, Kişilik Testi, Spiral, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, EKG, Sünnet, Normal Doğum, Boy Uzatma, Tomografi, Akupunktur, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Diyet, İşitme Cihazı, Tüp Bebek, Kürtaj, Nebulizatör, Homeopati, Hemogram, Check Up, İlk Yardım, Ultrason, Öfke Kontrolü, Kegel Egzersizi, Prp, Ameliyat, EMG, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Kuduz Aşısı, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Nefes Egzersizleri, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Kulak Temizleme, Elisa Testi, Bel Fıtığı Ameliyatı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Dikkat Testi, Hormon Testi, Hepatit B Aşısı, Bronkoskopi, Sperm Testi, Rota Virüsü Aşısı, Dil ve Konuşma Terapisi, Trakeostomi, CPR, Vazektomi, Biyopsi, Sonda, Proloterapi, Aşı, PSA, Psikoterapi, NST, Rahim Filmi, Kan Tahlili, Rorschach Testi, PPD Testi, Histeroskopi, DSM-5, Grip Aşısı, Varikosel Ameliyatı, TMS, Sistoskopi, Kayropraktik, Prostat Ameliyatı, HPV Aşısı, Turing Testi, Bipolar Testi, Beck Depresyon Ölçeği, İkili Test, Kolposkopi, Elektroşok, Rentek Manevrası, Defibrilatör, RİA, TENS Cihazı, Sırt Korsesi, Şeker Yüklemesi, İnsülin Direnci Testi, Spinal Anestezi, Detaylı Ultrason, Palyatif Bakım, TİT, Epidural Doğum, Amniyosentez, Alzheimer Testi, Suda Doğum, BCG Aşısı

Doktorlar