Özel Bir Nefes Hastanesi

Nöroloji , Psikiyatri , Diyetisyen , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Aile Hekimliği , Radyoloji , Dahiliye , Kulak Burun Boğaz , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis ...Daha fazla göster
0 Görüş

Özel Bir Nefes Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Siteler Mah. Nazif Balkan Cad. No:35/37 / Kırklareli

Yol tarifi, adresi nerede?

Bir Nefes Hastanesi Kırklareli ilinde 2004 yılında hizmete girmiştir. Hastanede 2 adet Ameliyathane, Koroner yoğun bakım ünitesi, erişkin yoğun bakım ünitesi, hastaların konforu için tek kişilik hasta odaları, uyku laboratuvarı, Bronkoskopi, Alerji Birimi, Endoskopi, Kolonoskopi, Check-up Merkezi, USG, Renkli Doppler, Akupunktur Tedavisi, Solunum Fonksiyon Testi, Laporoskopik Ameliyat, Mamografi, Tomografi bölümleri ile hastalara sağlık hizmeti sunmayı amaçlar.

Hasta memnuniyeti ve çalışan güvenliğini ön planda tutan kurumda çalışanlar için sürekli eğitim faaliyetleri planlanmaktadır. Güler yüzlü sağlık ekibi ve deneyimli doktorları ile kurum hastalara güven vermektedir. Kurum 7 yetişkin, 4 koroner, 6 yeni doğan yoğun bakımı ve 55 normal hasta yatağı ile toplamda 72 yatak kapasitesine sahiptir. Kurum Acil Servis bölümü ile 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanede özellikli bölüm olarak Beslenme ve Diyet bölümü bulunmaktadır.

Bir Nefes Hastanesi, SGK ve özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı bir hastanedir. Herkes için sağlık felsefesi ile yola çıkan kurum herkese özel hissettirmeyi amaçlamaktadır. Kurumun internet sitesi üzerinden online olarak randevu alınabilir, tahlil ve radyoloji sonuçlarına ulaşılabilmektedir. Hastane konforlu ve lüks odaları ile hastaların memnuniyetini kazanmaktadır.  Merkezi konumda olan hastaneye ulaşım hasta ve hasta yakınları için oldukça ulaşılabilirdir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, C Vitamini, ALT, Normal Doğum, Sünnet, Boy Uzatma, Beta HCG, Testosteron, EKG, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Akupunktur, Tomografi, CRP, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Tüp Bebek, Nebulizatör, Kürtaj, Bakır, Kortizon, İşitme Cihazı, Çinko, TSH, Homeopati, Hemogram, Check Up, İlk Yardım, Bilirubin, EEG, Progesteron, Kalsiyum, Ultrason, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Kuduz Aşısı, Östrojen, Smear Testi, Estradiol, EMDR, Ovulasyon Testi, ALP, ASO, Torch, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Kortizol, Lityum, Nefes Egzersizleri, Serbest T4, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Kulak Temizleme, Glukoz, Elisa Testi, Bel Fıtığı Ameliyatı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Troponin, Dikkat Testi, Hormon Testi, Hepatit B Aşısı, Bronkoskopi, Sperm Testi, Rota Virüsü Aşısı, Dil ve Konuşma Terapisi, Dansite

Doktorlar

Uzm. Dr. Tülin Türközü
Ortopedi ve Travmatoloji,
Doç. Dr. Mahmut Turut
Göğüs Hastalıkları,
Uzm. Dr. Rıfat Kılıç
Dahiliye,
Uzm. Dr. Olgun Tunçbilek
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Op. Dr. Tuncer Şenkul
Üroloji,
Uzm. Dr. Ayla Arslan
Göğüs Hastalıkları,
Op. Dr. Armağan Ayyıldız
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Murat Günay
Dahiliye,
Uzm. Dr. Rengin Güner Velieva
Kadın Hastalıkları ve Doğum,