evim.com

Medical Park Çanakkale Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Barbaros mah. Troya cad. No: 10 / Çanakkale

Yol tarifi, adresi nerede?

Medical Park Çanakkale Hastanesi, 2006 yılında sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. 2006 yılında hastane ‘Çanakkale Anadolu Hastanesi’ adıyla hizmet verirken, 2019 yılında Medical Park Hastaneleri bünyesine girerek, Medical Park Çanakkale Hastanesi olarak sağlık hizmetlerine devam etmiştir. Medical Park kalitesine erişen hastane, bölge sakinlerine ulaşılabilir, güvenilir, etik değerlere uygun ve şeffaf bir sağlık hizmeti ile kavuşturmuştur. 75 yatak kapasitesine sahip olan hastane, alanında uzman doktorları ile yüksek standartlı bir sağlık hizmeti vermektedir. Hasta konforunu önemseyen hastane, tedavi süresince hastalarına otel konforunda bir sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca Medical Park Çanakkale Hastanesi, Çanakkale’nin ilk ve tek özel hastanesidir.

Medical Park Çanakkale Hastanesi, verdiği nitelikli hizmetler ile toplumun birçok sağlık sorununa çözüm olmaktadır. İnsan odaklı sağlık politikası ile çalışan hastane, hasta memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Donanımlı hastane binası, alanında uzman doktorları ve nitelikli sağlık personelleri ile hastalarının derdine deva olmaktadır. Hastane; beyin ve sinir cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum, göğüs hastalıkları gibi tüm temel branşlarda yüksek standartlı bir sağlık hizmeti vermektedir.

Medical Park Çanakkale Hastanesi, sunduğu yüksek standartlı sağlık hizmetleri ile bugün bölgenin en çok güvenilen ve tercih edilen hastaneler arasında yerini almaktadır.

Hizmetler:

Boy Kilo Endeksi, Hamilelik Testi, Safra Kesesi Ameliyatı, Akupunktur, Homeopati, Hemogram, Katarakt Ameliyatı, Göz Testi, Kegel Egzersizi, Prp, EMG, Mamografi, Sezaryen Doğum, Smear Testi, Ovulasyon Testi, FFA, Bademcik Ameliyatı, Bel Fıtığı Ameliyatı, Elisa Testi, Bronkoskopi, Sperm Testi, Trakeostomi, Vazektomi, Kontakt Lens, Proloterapi, Kasık Fıtığı Ameliyatı, PSA, Mide Küçültme, NST, Kriyoterapi, Rahim Filmi, PPD Testi, Histeroskopi, Grip Aşısı, TMS, Sistoskopi, Kayropraktik, Lokal Anestezi, Prostat Ameliyatı, Boyun Fıtığı Ameliyatı, İkili Test, Göz Çizdirme, Rentek Manevrası, Kolposkopi, RİA, Defibrilatör, TENS Cihazı, Sırt Korsesi, Spinal Anestezi, Fraksiyonel Lazer, HIV Testi, İnsülin Direnci Testi, Detaylı Ultrason, Fıtık Ameliyatı, ERCP, TİT, Suda Doğum, Amniyosentez, Hemoroid Ameliyatı, BCG Aşısı, Epidural Doğum, Entübasyon, Valsalva Manevrası, Akıllı Lens, Ortopedik Tabanlık, Kalça Protezi, Heimlich Manevrası, Sedasyon, Akciğer Grafisi, Kortikosteroid, TEE, Osteopati, Menisküs Ameliyatı, Miyom Ameliyatı, Alkali Beslenme, Nefes Terapisi, Kolesistektomi, Telomer, Ekokardiyografi, Aşılama, HPV Testi, Göz Ameliyatı, Diz Protezi, CPAP, Videotorakoskopi, Lenf Drenaj, Kolostomi, Oksijen Tedavisi, Antropometri, Epizyotomi, Gamma Knife, Burun Eti Ameliyatı, Metabolik Cerrahi, Yenidoğan Bebek Bakımı, İdrar Kültürü, Hormonlu Spiral, Koklear İmplant, ESWL, Göbek Fıtığı Ameliyatı, Septoplasti

Doktorlar