Gözde Sıtmapınarı Hastanesi

Nöroloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Gözde Sıtmapınarı Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Şifa, İnönü Cd. No:145 / Malatya

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel Gözde Hastanesi, Malatya Sıtmapınarı'nda 1998 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Hem şehiriçi hem de şehirlerarası ulaşım yollarına yakın, aynı zamanda rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer almaktadır. 5.022 metrekarelik alan üzerine kurulmuş olan Özel Gözde Hastanesi, 16 farklı branşta ayaktan ya da yatarak teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

Özel Gözde Hastanesi’nde pek çok cerrahi operasyonun yapılabildiği ameliyathaneleri ile birlikte erişkin, koroner ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile acil servis gözlem ünitelerinde de kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir. Ayrıca Radyoloji ünitesinde yapılan çekimler hızlıca değerlendirilerek raporlandırılmaktadır. Hastanenin klinik laboratuvarı, ulusal standartlarda tüm hastalara ve kliniklere hizmet vermektedir. Laboratuvar sonuçlarına ise web sitesi üzerinden kontrollü erişim sağlanabilmektedir. Böylece hastalar, hastaneye gitmeden test sonuçlarına güvenli bir şekilde rahatça ulaşabilmektedir.

Özel Gözde Hastanesi’nin hasta odaları, hasta ve yakınlarının güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca hasta odalarında bulunan hemşire çağrı zil sistemi ile acil durumlarda hızlı müdahale edilebilmektedir. Odalarda bulunan kumandalı hasta yatakları hastanın rahat bir şekilde istirahat etmeleri için, yatakların hemen yanında yer almaktadır. Yine hastane içinde kablosuz ve kesintisiz internet hizmeti verilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, EKG, Sünnet, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, Mezoterapi, Burun Ameliyatı, Bakır, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Çinko, TSH, Anjiyo, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, Check Up, EEG, İlk Yardım, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Microblading, FFA, ALP

Anlaşmalı Kurumlar:

Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Ray Sigorta

Doktorlar

Uzm. Dr. Hacı Sağır
Dahiliye,
Uzm. Dr. Mehmet Çamurdanoğlu
Radyoloji,
Op. Dr. Caner Cengiz Turan
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Sezai Orhan
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Neslihan Cansel
Psikiyatri,
Uzm. Dr. Hasan Güney
Dahiliye,
Op. Dr. Yasin Karaduman
Genel Cerrahi,
Prof. Dr. İzzet Tandoğan
Kardiyoloji,
Op. Dr. Mustafa Ünal
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Op. Dr. Bilal Türker
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Gökhan Kalı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
Op. Dr. Emrullah Tanrıkut
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Op. Dr. Ali Pekince
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Yusuf Ziya Bahşi
Nöroloji,
Uzm. Dr. Erkin Pekmezci
Dermatoloji,
Op. Dr. Altan Atalay
Kulak Burun Boğaz,