evim.com

Düzen Laboratuvarlar Kadıköy Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Bağdat Caddesi, No: 160/17 Gündüz Apartmanı, B Blok / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Özel sağlık kuruluşlarından biri olan Düzen Laboratuvarlar Grubu, Kadıköy şubesi ile pek çok klinik test ile İstanbul'da sağlık alanında hizmet vermektedir. Kurum,  pek çok sağlık tesisinin de tercih ettiği bir merkez halini almıştır. Test sonuçlarını uzman yorumları da katarak, hasta ve doktorlara ilave bilgiler sağlamak merkezin amaçları arasında yer almaktadır. Kurum, bu şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Klinik laboratuvarcılık alanında teknolojik ve bilimsel gelişmeler de sürekli gözlenmektedir. Yurtdışındaki en modern yöntemler Türkiye'ye taşınmaktadır. Bunun için gerekli olan ekip ve ekipman desteği laboratuvar kadrosunda bulunmaktadır.

En üst düzeyde kaliteli sağlık hizmeti veren Düzen Laboratuvarlar Grubu, her zaman önceliği insan olarak ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak hedefiyle gerçekleştirmektedir. Bu hedefe ulaşmak için oluşturmuş olduğu kalite kontrol programlarına düzenli olarak katılmaktadır. Türkiye'nin ilk ISO sertifikasına sahip merkez olma özelliği taşımaktadır. Bireysel hasta hizmetlerinin yanında 81 il ve 4 ülkeden 700'ü aşkın laboratuvar, her gün yaklaşık 10 bin örnek kabulü yapmakta ve bu örnek üzerinde yapılan test sayısı ile yılda 3.000.000 kişiye sağlık hizmeti vermektedir. Çeşitli alanlarda rutin testler gerçekleştiren sağlık kuruluşu 1000 farklı test yapabilmektedir.

Ayrıca yaygın hizmet veren bu sağlık kuruluşu olan Düzen Laboratuvarlar Grubu Kadıköy şubesi, lojistik organizasyonu da gerçekleştirmekte ve kurulduğu günden bu yana başarı ile çalışmalarını sürdürmek için gerekli özveriyi ve gayreti göstermektedir.

Hizmetler:

Sintigrafi, EMG, Mamografi, Kuduz Aşısı, Hepatit B Aşısı, Rota Virüsü Aşısı, Aşı, PPD Testi, Grip Aşısı, HPV Aşısı, HIV Testi, Heimlich Manevrası, HPLC, Akciğer Grafisi, TEE, Kan Grubu Öğrenme, Hepatit A Aşısı, Ekokardiyografi, Meningokok Aşısı, Su Çiçeği Aşısı, Pnömokok Aşısı, Çiçek Aşısı, 4 Boyutlu Ultrason, Renkli Doppler, Subkutan Enjeksiyon, KPA Aşısı, OGTT, Kan Transfüzyonu, Kalp Sintigrafisi, Bebek Aşıları, Polisomnografi, Toraks BT, 2 Yaş Aşısı, Doppler Ultrason, Tilt Testi, 1 Yaş Aşısı, ANA Testi, Ejeksiyon Fraksiyonu, Emzirme Eğitimi, Elektrofizyoloji, Fizik Muayene, İnfluenza Testi, Palpasyon, Antibiyogram, NLS, 18 Ay Aşısı, Hib Aşısı, Şarbon Aşısı, İdrarda Gebelik Testi

Doktorlar