Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Dermatoloji , Romatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Aziziye Mahallesi, Şehit. Ramazan Gel Cad. No:7 / Düzce

Yol tarifi, adresi nerede?

Hastane 1950 yılında açılmıştır. "Düzce Sağlık Merkezi" adını almış ve tek katlı olarak yapılmıştır. "Düzce Sağlık Merkezi" binasına ilave odalar eklenmiş ve 1961 yılında 80 yatak kapasiteli, poliklinik ve ameliyathane eklenerek Düzce Devlet Hastanesi olarak kullanılmaya başlamıştır. Yeni bina 100 yatak kapasitesiyle 1966 yılında hizmete açılmıştır. 1981 yılında ise yeni hizmet binası, B bloğun bulunduğu yerde Travmatoloji Hastanesi adıyla hizmet vermeye başlamıştır. 1987 yılında ameliyathane sayısı 2'den 6'ya çıktı. Düzce Hayırseverlik Derneği 1990 yılında hastanede 6 yataklı bir diyaliz merkezi açtı; 1994 yılında 5 kuvözlü çocuk yoğun bakım ünitesi kuruldu ve 1995 yılında 12 yataklı koroner yoğun bakım ünitesi açıldı.

17 Ağustos 1999'daki Düzce depreminde ağır hasar gören A Blok (merkez hastane) 12 Kasım 1999 depreminde tamamen yıkıldı. B Blok, idari bina ve çoklu klinik hizmet veren bina kullanılamaz durumdadır ve ağır hasar görmüştür. Alman Kızılhaç ve Kızılay Dernekleri, halen kullanımda olan iki katlı çelik yapı 150 yataklı bir ek bina inşa etti. Acil servislere ek olarak, iyi niyetli vatandaşların yardımıyla, diyaliz merkezi 2003 yılında inşa edildi ve açıldı. 25 yatak kapasitesine sahip olan merkez, halen 23 yatak kapasitesine sahiptir. Eski SSK hastanesi 2005 yılında Düzce Devlet Hastanesi’ne nakledilerek hastanede poliklinik hizmeti vermeye başladı.

16 Ocak 2006 tarihinden beri eski adı Düzce Hastanesi olan ve daha sonra Düzce Atatürk Devlet Hastanesi adını almış olan bu hastane ile Dr. Tandoğan Tokgöz Düzce Devlet Hastanesi birleştirildi. Dr. Tandoğan Tokgöz, Düzce Devlet Hastanesi olarak sağlık hizmeti vermeye devam ediyor. Raporlara göre 16 Şubat 2006 tarihinde Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nden gelen yazı üzerine hastanenin adı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi olarak değiştirildi. Hastanede bulunan toplam yatak sayısı 400'dür. Ana bina 300 yatak kapasitelidir ve Muncurlu Ek Hizmet Binası 100 yataklı fizik tedavi hizmeti verilebilmektedir. Bunun yanında Muncurlu binasında fizyoterapi polikliniği, fizyoterapi bölümü ve toplum sağlığı merkezi (TRSM) hizmetleri verilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, EKG, Sünnet, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, Mezoterapi, RF, Bakır, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, İlk Yardım, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon, Selenyum, Kolajen, Epilasyon, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Microblading, ALP

Doktorlar

Uzm. Dr. Ercüment Filik
Göğüs Cerrahisi,
Uzm. Dr. Serpil Kayam
Göğüs Hastalıkları,
Uzm. Dr. Murat Özcan
Dahiliye,
Uzm. Dr. Nevzat Kılıç
Göğüs Cerrahisi,
Dr. Selim Erkan Akdemir
Göğüs Hastalıkları,
Dr. Yahya Kemal Günaydın
Acil Servis,
Uzm. Dr. Alper Murat Albayrak
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Uzm. Dr. Çiğdem Özaydın
Tıbbi Mikrobiyoloji,
Uzm. Dr. Yıldız Arslan Çoruh
Nöroloji,
Uzm. Dr. Serhat Bahadır Sözen
Kardiyoloji,
Uzm. Dr. Emel Acar Koca
Dahiliye,
Dyt. Hatice Bölükbaşı
Diyetisyen,
Uzm. Dr. Şefika Canbek Okuyucu
Nöroloji,
Uzm. Dr. Serkan Bulur
Kardiyoloji,
Op. Dr. Tezcan İnan
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Aytekin Alçelik
Dahiliye,