Çınarcık Devlet Hastanesi

Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Aile Hekimliği , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Acil Servis , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Çınarcık Devlet Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Harmanlar, Gazi Tevfiköz Sk. No:1 / Yalova

Yol tarifi, adresi nerede?

Çınarcık Devlet Hastanesi, 2012 yılının Mayıs ayında Çınarcık ilçesinde hizmete sunulmuştur. Çınarcık Devlet Hastanesi, günlük olarak 700-800 hastaya sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastanenin hizmet verdiği tıbbi birimleri; poliklinikler, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, acil servis, evde sağlık hizmetleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, laboratuvarlar şeklindedir.

Hastane bünyesinde; iç hastalıkları(dahiliye) , çocuk hastalıkları ve sağlığı, fizik tedavi ve rehabilitasyon, uzman aile  hekimliği, 2 diş polikliniği, enfeksiyon hastalıkları gibi polikliniklerle hizmet vermektedir. Ayrıca Çınarcık Devlet hastanesinin toplam 25 yatan hastaya tedavi uygulama kapasitesi bulunmaktadır.

Çınarcık Devlet Hastanesi’nin poliklinikleri hafta içi 09.00- 16.00 saatleri arasında sağlık hizmeti vermektedir.

Çınarcık Devlet Hastanesi’nin vizyonu; hizmet verdiği bölgede, güvenilir sağlık kuruluşları arasında yer almak ve hastalara çağın getirilerine göre en uygun tedaviyi uygulayabilmektir. Hastane misyonunu ise; etik ilkelerinden asla taviz vermeden, tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile devamlı olarak çalışmak olarak açıklamaktadır.

Çınarcık Devlet Hastanesinden randevu almak için Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ya da Alo 182 hattı tercih edilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Serotonin, İmplant, Kanal Tedavisi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Sedimantasyon, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Akupunktur, Tomografi, CRP, Kök Hücre Tedavisi, RF, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Çinko, TSH, Hemogram, Homeopati, Check Up, A Vitamini, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Ultrason, Prolaktin, Sodyum, Kegel Egzersizi, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Selenyum, Üre, Kuduz Aşısı, Diş Kaplama, Laparoskopi, Estradiol, Oksitosin, ALP, ASO, Glutamin, Rehabilitasyon, Manuel Terapi, HBSAG, Klor, Kortizol, Lityum, MPV, PT, MCV, Nefes Egzersizleri, Zirkonyum Diş, Röntgen, HCT, Serbest T4, BNP, MCH, Glukoz, Mono, Troponin, Hepatit B Aşısı, RDW, Dansite, Rota Virüsü Aşısı, Trakeostomi

Doktorlar

Dr. Deniz Altundağ
Pratisyen,