evim.com

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Adres: Asma Çatı Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. / İzmir

Hakkımızda:

Batıgöz Balçova Hastanesi ağız ve diş sağlığı, anestezi ve reanimasyon, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, göğüs hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, üroloji gibi 18 tıbbi branşları ile hizmet veren hastanelerden bir tanesidir. Teknolojik cihazlar ve bu cihazlar ile gerçekleştirilen işlemler konusunda da hastanede yenilikçi bir yaklaşım bulunmaktadır. 

EKG, Ultrason, Eko, Endoskopi, Laparoskopi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özel kliniklerden bir tanesi olarak hizmet veren hastanede yurtiçinde 5 yurtdışında 5 merkezi ile her gün binlerce hastaya ev sahipliği yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı merkezli faaliyetlerini sürdüren Batıgöz Balçova Hastanesi hasta odaklı hizmet veriyor. Hastane bugün Türkiye'de 8 merkezi ile 6 şehirde varlığını sürdürürken 4 ülkede ve iki kıtada hizmet vermektedir. Ayrıca Batıgöz Balçova online adresini tıklayarak online randevu oluşturabilir ve bu hastanede randevularınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Yüksek kapasitesi ve uzman kadrosu ile hastalık tanı ve tedavi aşamasında etik değerlere saygıyı esas tutmuş ve hastaların sağlıklarına en kısa zamanda kavuşabilmeleri için tedavilerin devamlılığını etkinliğini sağlamaktadır.

Batıgöz Balçova hastanesinde hizmet veren hekimler; Prof. Dr. Erol Yıldırım Göz Hastalıkları alanında, Doç. Dr. Halil Genç Gastroenteroloji uzmanı, Op. Dr. Ahmet Taşar göz hastalıkları uzmanı olarak hastanede yer alan hekimler arasındadır.

Hizmetler:

  • Hormonlu Spiral
  • Orthero
  • Orthero
  • Rektal Tuşe
  • Su Çiçeği Aşısı
daha fazla göster

Hastalıklar:

    Doktorlar