Antalya Manavgat Devlet Hastanesi

Nöroloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Aile Hekimliği , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Göğüs Cerrahisi , Çocuk Cerrahisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Biyokimya , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Patoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Antalya Manavgat Devlet Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Şelale Yolu Üzeri Hastane Cad. / Antalya

Yol tarifi, adresi nerede?

Manavgat Devlet Hastanesi, 1960 senesinde Antalya’nın Manavgat ilçesinde sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. İlk hizmete girdiği yıl, sadece 15 hasta yatak kapasitesine sahip bir sağlık merkezi olarak hizmet vermiştir. Kurum o dönem yalnızca bir sağlık merkezi olarak işlev görüyordu. Bölge halkının dahi sağlık ihtiyaçlarını gideremeyecek bir kapasitede olması nedeni ile ele geçen ilk fırsatta büyüme çalışmaları yapılmıştır. Bu çalışmalar neticesinde hasta yatak sayısı 40’a çıkarılmıştır.

1985 yılında yeterli büyüme seviyesine yükselen sağlık merkezi, statü değiştirerek bir devlet hastanesi olmuştur. Bu tarihten itibaren Manavgat Devlet Hastanesi olarak hizmetine devam etmiştir. Ancak hastane binası o denli küçüktü ki bu yapılan statü değişikliği halk açısından pek de bir fark oluşturmamıştır. Giderek zorlaşan tedavi imkanları nedeni ile hastanenin hizmet vermesi için yeni bir hizmet binası açılmasına karar verilmiştir. 1999 yılında yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına Manavgat Devlet Hastanesi olarak taşınmıştır. Yapılan bu bina dahi yeterli gelmemiş, 2014 yılında yeni bir ek hizmet binası daha devreye sokulmuştur. Hastane hem yeni hizmet binası ile hem de açılan ek hizmet binası ile hasta yatak kapasitesini 100’ e çıkarmayı başarmıştır. 2017 yılında tekrar bir büyüme yoluna giren hastane, toplam 229 hasta yatak kapasitesine sahip olmuştur.

Hastanede görev yapan hekimler, her biri kendi alanlarında uzman olan hekimlerdir. Toplam 56 poliklinik odasında hizmet vermeye devam eden hekimlere, çok fazla sayıda yardımcı sağlık çalışanı da eşlik etmektedir. Hastanede bulunan poliklinik odaları, ameliyathaneler, doğum odaları ve yoğun bakım üniteleri bölge halkının ihtiyacını giderecek kapasitedir. Hastanede ayrıca 7 gün 24 saat acil servis hizmeti de verilmektedir. Manavgat Devlet Hastanesi yönetimi, misyon olarak “sağlıklı birey sağlıklı toplum demektir” anlayışını benimsemiştir. Toplumun sağlığını, bireysel sağlık ile bağlaştırdığı için hastaneye gelen her bireyin, sağlıklı bir şekilde kurumdan ayrılması için elinde geleni yapmaya son derece gayret göstermektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, NLP, Kök Hücre Tedavisi, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Öfke Kontrolü, Prolaktin, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi, Mamografi, Regresyon

Doktorlar

Uzm. Dr. Hakan Altınbaş
Göğüs Hastalıkları,
Op. Dr. Hüsnü Selim Hatipoğlu
Genel Cerrahi,
Dr. Necdet Güloğlu
Dahiliye,
Op. Dr. Mete Özgörgen
Ortopedi ve Travmatoloji,
Uzm. Dr. Emel Adıgüzel
Nöroloji,
Dr. Sevcan Önder Özkan
Dahiliye,
Dr. Ali Arslan
Dahiliye,
Uzm. Dr. Erhan Atalay
Üroloji,
Op. Dr. Deniz Tolun Çekiç
Genel Cerrahi,
Dr. Güven Boğa
Dahiliye,
Dr. Oya Güroğlu
Dahiliye,
Op. Dr. Seyfettin Bakal
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Mehmet Yıldırım
Dahiliye,
Uzm. Dr. Ahmet Aksoy
Genel Cerrahi,
Uzm. Dr. Adnan Alaş
Nöroloji,
Uzm. Dr. Fevzi Güngör
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,