Alanya Yaşam Hastanesi

Nöroloji , Kardiyoloji , Diyetisyen , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Dermatoloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Göğüs Hastalıkları , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi ...Daha fazla göster
0 Görüş

Alanya Yaşam Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Şekerhane Mah. Refik Bakalım Sokak No. 3 / Antalya

Yol tarifi, adresi nerede?

Alanya Yaşam Hastanesi, Yaşam Hastaneleri Sağlık Grubu tarafından 2013 yılında bölge halkına sağlık hizmeti vermek için açılmıştır. Antalya ve ülkemizin diğer pek çok ilinde hastaneleri bulunan Yaşam Hastaneleri Sağlık Grubu, hizmet kalitesinden Alanya halkının da yararlanması için hastanenin açılışını yapmıştır. Sağlık Grubunun tecrübe ve gücünü arkasına alan Alanya Yaşam Hastanesi, bölge halkı tarafından kısa bir sürede benimsenmiş ve sağlık ihtiyaçlarını gidermek için tercih edilen bir hastane olmuştur.

Antalya’nın özellikle Alanya ilçesi, yerli ve yabancı turistler tarafından tüm sene boyunca ziyaret akınına uğrar. Alanya Yaşam Hastanesi, hastalarına sunmuş olduğu uluslararası sağlık sigortası ile yabancı turistlerin bölgede en çok tercih ettiği hastane olma başarısını kazanmıştır. Alanya Yaşam Hastanesi, 78 hasta yatak kapasitesi olan bir hastanedir. Hastane geniş kapasitesi ve ileri düzey sağlık cihazları ile hem bölge halkının, hem de yerli yabancı turistlerin ilgi odağı olan bir hastanedir. Hastane insanların maddi kaygılar gütmeden sağlık hizmeti alabilmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), banka mensuplarına özel olarak sunulan sigortalar, Bağ-Kur ve bazı özel sigorta işletmeleri ile anlaşma yapmıştır. Bu anlaşmalar sayesinde hastaların indirimli fiyatlar ile sağlık hizmetinden faydalanması sağlanmaktadır.

Hastanede hemen hemen her bölümde, poliklinik hizmeti verilmektedir. Polikliniklerde görev yapan hekimlerin her biri kendi alanında uzman hekimlerdir. Hastanede sunulan poliklinik ve klinik hizmetlerinin yanı sıra, acil servis ve ambulans hizmeti de verilmektedir. Acil servis bölümü, 7 gün 24 saat boyunca acil müdahale gerektiren durumlarda hastaların yardımcısı olmaktadır. Alanya Yaşam Hastanesi yönetimi, hasta odaklı çalışma yürüten bir hastanedir. Hastaların yüksek standartlarda sağlık hizmeti almasının yanı sıra, tedavi boyunca rahat edebilmeleri için gereken tüm detayları yerine getirme çabasındadır. Kurumda bulunan tüm hasta odaları, hasta ve hasta yakınlarının rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır. Hasta memnuniyetini ön planda tutan hastane yönetimi, aynı hassasiyeti hastanede görev yapan hekimler ve çalışanları için de göstermektedir.

Hizmetler:

Vitamin, Boy Kilo Endeksi, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Folik Asit, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Ketojenik Diyet, Kanal Tedavisi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Hba1c, Potasyum, E Vitamini, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sünnet, EKG, Beta HCG, Testosteron, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, CRP, Tomografi, Kök Hücre Tedavisi, Tüp Bebek, Kürtaj, Nebulizatör, İşitme Cihazı, Bakır, Kortizon, Çinko, TSH, Anjiyo, Homeopati, Hemogram, Check Up, EEG, İlk Yardım, Bilirubin, Progesteron, Kalsiyum, Ultrason, Prolaktin, Sodyum, Prp, Ürik Asit, Ameliyat, EMG, K Vitamini, Mamografi, Selenyum, Kolajen, Üre, Geniz Eti Ameliyatı, Laparoskopi, Sezaryen Doğum, Östrojen, Estradiol, Smear Testi, Ovulasyon Testi, ALP, ASO, Torch, Kortizol, Serbest T4, Röntgen, Bademcik Ameliyatı, Kulak Temizleme, Elisa Testi, Bel Fıtığı Ameliyatı, Glukoz, Troponin, Hormon Testi, Bronkoskopi, Sperm Testi, Dansite, Trakeostomi, Beyin Ameliyatı, Anne Sütü Saklama ve Sağma, CPR, 20'lik Diş Çekimi, Vazektomi, Biyopsi, Sonda, GGT, Albumin, Kasık Fıtığı Ameliyatı, Proloterapi

Doktorlar

Op. Dr. Mihriye Bozbay
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Dr. Faik Yaşar Uyanık
Pratisyen,
Uzm. Dr. Mesrur Zan
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,
Op. Dr. M. Tufan Canseven
Ortopedi ve Travmatoloji,
Dr. Mehmet Çetin
Pratisyen,
Op. Dr. Şahin Yiğit
Üroloji,
Dr. Ayhan Dönmez
Pratisyen,
Op. Dr. Mehmet Elçi
Beyin ve Sinir Cerrahisi,
Uzm. Dr. Işılay Işık
Radyoloji,
Dr. İbrahim Fedakar
Pratisyen,
Uzm. Dr. Elvin Hüsrevzade
Kardiyoloji,
Op. Dr. Ekber Serhan Özel
Kulak Burun Boğaz, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, İmmünoloji,
Uzm. Dr. Hamdi Ceylan
Kulak Burun Boğaz,
Dt. Elif Çelik Akçalıoğlu
Ağız ve Diş Sağlığı,
Uzm. Dr. Bahtınur Yeter
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
Uzm. Dr. Esra Yiğit
Göğüs Hastalıkları,