Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi

Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Dermatoloji , Nefroloji , Üroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Adli Tıp , Aile Hekimliği , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Kulak Burun Boğaz , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları , Spor Hekimliği , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Onkoloji , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Kardiyolojisi , Tıbbi Patoloji , Tıbbi Parazitoloji ...Daha fazla göster
0 Görüş

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi / Van

Yol tarifi, adresi nerede?

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin altında 1992 yılında hizmete başlayan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi, tam teşekküllü bir hastane olarak halen Van halkına hizmette bulunmaktadır. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi, 48.000 metrekare kapalı alana, 650 yatak kapasitesine, 43 polikliniğe ve 11 laboratuvara sahip donanımlı bir üniversite hastanesidir. Bünyesinde barındırdığı yüzlerce doktor ve akademisyen ile hem geleceğin doktorlarını yetiştirmekte hem de Van halkına yüksek standartlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastalarına kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan hastanenin en ilgi çekici hizmeti ise, “Nükleer Tıp” hizmetidir. Nükleer tıp alanı; radyoaktif maddeler, hastalara tanı koyma ve tedavi etmek amacıyla kullanılmaktadır. Birçok hastalığın tanısında ve tedavisinde yararlanılan nükleer tıp aynı zamanda bazı tümör gibi zor hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi, sadece hastalarına hizmet vermekle yetinmiyor. Aynı zamanda, belki de geleceğin doktorları olacak minikleri de düşünerek “Minik Hayaller Çocuk Mağazası” projesini hayata geçirmiştir. Proje kapsamında, 0-18 yaş arası çocukların ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak amacıyla bağış toplanmaktadır.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi, ileri düzey teknoloji ve bilimsel gelişmeleri takip ve uygulama alanında hastalarına her zaman daha iyi hizmet sunmaya çalışan bir hastanedir. Van halkına ve çevre illerdeki hastalara da hizmet veren hastane, yüksek standartlı sağlık hizmetiyle ulusal ve uluslararası bir sağlık kurumu olmayı amaçlamıştır.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, Endoskopi, Serotonin, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kolonoskopi, Hamilelik Testi, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), Kreatinin, B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Dopamin, Potasyum, E Vitamini, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Lavman, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Akupunktur, Tomografi, Dermapen, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, Mezoterapi, RF, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, İşitme Cihazı, Protez Saç, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, İlk Yardım, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Peeling, Kegel Egzersizi, Prp, Sintigrafi, Ürik Asit, Buz Lazer, Soğuk Lipoliz, EMG, Ameliyat, K Vitamini, Fizik Tedavi

Doktorlar

Dr. Ebuzer Düz
Çocuk Cerrahisi,
Dr. Öğr. Üyesi Şeyhmus Kaplan
Spor Hekimliği,
Dr. Öğr. Üyesi Ali Kemal Gür
Kalp ve Damar Cerrahisi,
Dr. Öğr. Üyesi Sezai Özkan
Ortopedi ve Travmatoloji,
Dr. Yasin Canbaz
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,
Doç. Dr. Abdurrahman Aycan
Beyin ve Sinir Cerrahisi,
Dr. Öğr. Üyesi Hanifi Yıldız
Göğüs Hastalıkları,
Dr. Öğr. Üyesi Mecnun Çetin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi,
Dr. Öğr. Üyesi Canser Yılmaz Demir
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,
Ass. Dr. Latif Hacıoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Koçak
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,
Prof. Dr. Mustafa Tuncer
Kardiyoloji,
Dr. Öğr. Üyesi Özkan Yılmaz
Genel Cerrahi,
Prof. Dr. Abdülaziz Gül
Kadın Hastalıkları ve Doğum,
Dr. Ali Rıza Karayıl
Genel Cerrahi,