evim.com

VM Medical Park Maltepe Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Cevizli mah. Bağdat cad. No: 547 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

VM Medical Park Hastaneleri, Türkiye’nin 15 ilinde 1993 yılından beri hizmet vermektedir. ‘Herkes için sağlık’ felsefesini benimseyen hastane her bölgeye, her insana sağlık ulaştırabilmek için çalışmaktadır. Yüksek standartlı sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan VM Medical Park Hastaneleri’nin 3 tanesi JCI (Joint Commission International) kalite belgesine sahiptir. VM Medical Park Hastaneleri her insanın sağlık hakkı olduğunu savunarak erişilebilir bir sağlık hizmeti için çabalamaktır.

VM Medical Park Maltepe Hastanesi, 20 bin metrekarelik bir kapalı alana kurulmuştur. Hastane 68 yatak kapasitesine ve tam donanımlı 7 ameliyathaneye sahiptir. 300’den fazla bünyesinde çalışan nitelikli sağlık personelleri ile hastane, hastalarına yüksek standartlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane, binasını tüm ihtiyaçlara uygun bir şekilde dizayn etmiştir ve hasta konforunu düşünmüştür. Daha sağlıklı bir toplum için, herkesin sağlık hakkı olduğunu savunan için hastane, sağlık hizmetinin ulaşılabilir olmasına dikkat etmektedir. Verdiği nitelikli ve güvenilir sağlık hizmetleri ile hastane, bölgenin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yerini almaktadır. VM Medical Park Maltepe Hastanesi, teknolojiyi yakından takip ederek, tedavilerinde teknolojiden büyük ölçüde yararlanarak hızlı ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermektedir.   Hastane; medikal onkoloji, endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları gibi tüm temel branşlarda hastalarına nitelikli sağlık hizmeti sunmaktadır.

VM Medical Park Maltepe Hastaneleri, hastalarının konforuna her daim dikkat etmektedir ve bu sebeple hasta odalarını otel konforunda dizayn ederek rahat bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Kendisini geliştirmeye devam eden hastane, her geçen gün biraz daha büyüyerek daha çok hastanın sağlığına kavuşmasını sağlamaktadır.

Hizmetler:

Iq Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, İmplant, Kolonoskopi, Kanal Tedavisi, Hamilelik Testi, Safra Kesesi Ameliyatı, Dermapen, Akupunktur, Protez Saç, Homeopati, Hemogram, Hydrafacial, Dudak Dolgusu, Kegel Egzersizi, Prp, Soğuk Lipoliz, Buz Lazer, EMG, Mamografi, Regresyon, Sezaryen Doğum, Diş Kaplama, Smear Testi, EMDR, Ovulasyon Testi, Microblading, Zirkonyum Diş, İğneli Epilasyon, Bademcik Ameliyatı, Protez Tırnak, Peg, Elisa Testi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Dikkat Testi, Bypass Ameliyatı, Bronkoskopi, Sperm Testi, Dil ve Konuşma Terapisi, İlik Nakli, Trakeostomi, Vazektomi, Karbon Peeling, Kasık Fıtığı Ameliyatı, Proloterapi, Holter, Mide Küçültme, PSA, Kimyasal Peeling, NST, Psikoterapi, Bölgesel Zayıflama, Kriyoterapi, Rahim Filmi, Cilt Beyazlatma, Kalp Pili, Rorschach Testi, PPD Testi, Histeroskopi, DSM-5, Alexandrite Lazer, Diş Çekimi, Sistoskopi, TMS, Kavitasyon, Lokal Anestezi, Kayropraktik, Prostat Ameliyatı, Boyun Fıtığı Ameliyatı, Bipolar Testi, İmmünoterapi, Stent, Kolposkopi, İkili Test, Beck Depresyon Ölçeği, Vajina Beyazlatma, Elektroşok, Amalgam Dolgu, Ben Aldırma, RİA, Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı, Defibrilatör, Burun Dolgusu, Diş Temizleme, TENS Cihazı, HIV Testi, İnsülin Direnci Testi, Detaylı Ultrason, Spinal Anestezi, Kepçe Kulak Ameliyatı, Fraksiyonel Lazer, Fıtık Ameliyatı, Badem Göz Ameliyatı, ERCP, TİT, Suda Doğum, Epidural Doğum

Doktorlar