evim.com

Memorial Wellness Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Levazım mah. Barbaros blv. Zorlu Center AVM, +1 Köprü Katı / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Memorial bir ilki gerçekleştirmiştir ve ‘Memorial Wellness’ projesini hayata geçirmiştir. Wellness kavramı, insanın bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan sağlıklı olmasını ifade etmektedir. Memorial Wellness, kişinin hastalığı ortaya çıkmadan, hastalığın önlenebileceğini savunmaktadır. Kişinin hayat kalitesini artırmaya odaklı hizmete sunulan Memorial Wellness, İstanbul’un ilk ve yüksek standartlı sağlıklı yaşam merkezidir. Kişinin sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmesi için uyku, egzersiz, kilo kontrolü, stresten arınma, travma kontrolü gibi birçok faktörü gözden geçirmesi gerekmektedir. Değerlendirme sürecini sağlıklı ilerleyebilmesi için de kişinin iyi bir akıl hocasına ihtiyacı vardır. İşte bu noktada Memorial Wellness daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürmek isteyen kişiye yardımcı olmaktadır.

Memorial Wellness da sunulan tüm bu hizmetler kişiye özel hazırlanmaktadır. Örneğin, Medikal Fitness Danışmanlığı’nda obezite ve stres gibi etkenlerin sebep olduğu rahatsızlıklardan korunmak için kişiye özel program oluşturulmaktadır. Ayrıca psikoterapi hizmeti de bulunun Memorial Wellness, burada evlilik terapisi ve cinsel terapi gibi birçok konuda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetler:

Iq Testi, Boy Kilo Endeksi, Kişilik Testi, Homeopati, Prp, Dil ve Konuşma Terapisi, Kriyoterapi, Elektroşok, İnsülin Direnci Testi, Fraksiyonel Lazer, Kortikosteroid, Alkali Beslenme, Telomer, Fototerapi, Mide Balonu, Dermabrazyon, Şeker Hastalığı Ameliyatı, Fibroblast, Borderline Testi, Obezite Testi, Polisomnografi, İyontoforez, Paterji Testi, Ter Testi, Yama Testi, Kist Ameliyatı, Amino Asit Testi, Deksametazon Supresyon Testi, Yağ Ölçümü, Wood Lambası, Kabızlık Diyeti, Kanser Hastalarında Beslenme, Beslenme Eğitimi, Intermittent Fasting

Doktorlar