Ankadent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Periodontoloji , Endodonti , Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
0 Görüş

Ankadent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kocatepe Mah. Meşrutiyet Cad. Kat:6 No:32/12 / Ankara

Yol tarifi, adresi nerede?

Ankadent  Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sağlık sektörüne 2006 senesinde adım atmıştır. Bulunduğu bölgenin ilk tercih edilen kuruluşlarından olan Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, kurulduğu tarihten bu yana son teknoloji cihazlar ile hizmet etmeye devam etmektedir. Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hem yapısını geliştirerek, hem de koşullarını iyileştirerek bulunduğu bölgenin en çok tercih edilen sağlık merkezlerinden biri olmuştur. Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde, ağız diş ve çene cerrahisi, periodontoloji, endodonti klinikleri bulunmaktadır. Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, özel hastane kategorisinde hizmet vermektedir.

Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ismini zümrüd-ü anka kuşundan almıştır. Bu nedenle de vatandaşının dikkatini çekmektedir. Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nde (TMMOB) çalışan personellerin; anneleri, babaları, çocukları,eşleri, eşlerinin anne ve babaları olmak üzere poliklinik hizmetinden faydalanmak isterlerse güncel fiyat üzerinden %30 indirimli faydalanmaları sağlanmaktadır. Ancak indirimden faydalanabilmeleri için, TMMOB’a ait olan kimlik kartının ilgili personele gösterilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra kurumun Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne yazı yazması da indirim kullanılmasını sağlamaktadır.

Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Poliklinikte uygulanan tedavi yöntemlerinden bazıları şunlardır;

-Porselen diş

-Diş dolgusu

- Kompozit dolgu

-Laminate veneer

-Orthero

-Yirmilik diş çekimi

-Apikal rezeksiyon

-Çene eklemi tedavisi

- Bonding

-Hollywood smile

Bu tedavi yöntemlerinin her ağız ve diş sağlığı merkezinde bulunmaması da Ankadent  Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini bir adım daha öne çıkarmaktadır. Ankadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, birçok branş barındırmasından dolayı çoğu hastalığın tedavisini bünyesinde uygulanmaktadır. Pamukçuk, diş eti iltihabı, bruksizm, diş eti kanaması, çene ağrısı, diş eti şişmesi, periodontitis, dil kanseri, diş kisti, dudak kanseri, çene kemiği erimesi, çene kayması gibi çeşitli hastalıklar, poliklinik bünyesinde tedavi edilmektedir.

Hizmetler:

İmplant, Ameliyat, Röntgen, 20'lik Diş Çekimi, Porselen Diş, Diş Dolgusu, Kateter, Kompozit Dolgu, Sedasyon, Bonding, Çene Ameliyatı, Klemp, Gece Plağı, Protetik Diş Tedavisi, Orthero, Lamine Diş, Gülüş Tasarımı, Protez, Diş Eti Ameliyatı, Laminate Veneer, Reanimasyon, Kanül, Hollywood Smile, Apikal Rezeksiyon, Greft, Sütur, Ortognatik Cerrahi, Kemik Tozu, Asepsi, Estetik Dikiş, Pembe Estetik, Alt Çene Ameliyatı, Rezeksiyon, Jackknife, Frenektomi, Lingual Ortodonti, Diş Tomografisi, Sinüs Lifting, Diş Kisti Ameliyatı, Distraksiyon, Üst Çene Ameliyatı, Çene Genişletme, Mandibular Anestezi, Çene Eklemi Tedavisi, Veneer Kron, İmplant Üstü Protez, Otogreft, CAD-CAM (Emax), Hassas Tutuculu Protez

Doktorlar

Dr. Dt. Arzu Bayalan
Endodonti,
Dr. Dt. Hilal Sonbay
Periodontoloji,
Dr. Dt. Mehmet Sami Sonbay
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi,
Dt. Leyla Yüksel Sofuoğlu
Endodonti,