evim.com

Dünya Göz Sakarya Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Arabacıalanı mah. Mehmet Akif Ersoy cad. No: 7 / A / Sakarya

Yol tarifi, adresi nerede?

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, bugün göz sağlığında öncü hastanelerden bir tanesidir. Dünyagöz Hastaneler Grubu bünyesindeki nitelikli hekimlerle, 500 çeşit uygulama yapabilmektedir. Üst düzey sağlık uygulamaları ile Türkiye’de önde gelen göz sağlığı merkezlerinden birisidir. Hem yurt içinde, hem de yurt dışında göz sağlığı hizmeti veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, dünyanın 29 ayrı noktasında kaliteli göz sağlığı hizmeti vermektedir. Ayrıca Dünyagöz Hastaneler Grubu sadece yurt içinde 80.000’den fazla turiste göz sağlığı hizmeti sunmaktadır. Tüm bu nitelikli hizmetlerin sonucunda Dünyagöz Hastaneleri bugün, ‘Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’ne sahiptir.

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun bir başka hizmete sunduğu binası, Sakarya’da bulunmaktadır. Dünyagöz Sakarya Hastanesi, 2015 yılında göz sağlığı alanında Sakarya sakinlerine nitelikli bir sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Hasta memnuniyetini ön planda tutan hastane, hastalarına hem nitelikli, hem de konforlu bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Otel konforunda dizayn edilen hasta odalar sayesinde, hastalarının tüm temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve rahat bir ortamda tedavi görebilecekleri bir olanak yaratılmıştır. Tüm temel branşlar da hizmet veren hastane, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti vermektedir.

Dünyagöz Sakarya Hastanesi, hastalarına Dünyagöz Hastaneler Grubu kalitesini göstererek, göz sağlığında ne kadar iddialı olduklarını da kanıtlamaktadır. Dünyagöz Sakarya Hastanesi, bugün bölgenin önde gelen göz sağlığı merkezleri arasında, ilk sıralarda yer almaktadır.

Hizmetler:

Katarakt Ameliyatı, Göz Testi, FFA, Kontakt Lens, Göz Çizdirme, Akıllı Lens, Göz Ameliyatı, No Touch Lazer, Oftalmoskop, Kornea Nakli, OCT, Numaralı Lens, Dereceli Gözlük, Excimer Lazer, Vitrektomi, Smile Lazer, VEP Testi, Görme Alanı Testi, Hormon Tedavisi, Kist Ameliyatı, Schirmer Testi, Göz Dibi Muayenesi, Trifokal Lens, Glokom Ameliyatı, Argon Lazer, Pakimetri, Tonometre, Kornea Topografisi, Anti Vegf, Multifokal Lens, Nörovizyon Tedavisi

Doktorlar