evim.com

Dünya göz Ankara Tunus Hastanesi

0 Görüş

Dünya göz Ankara Tunus Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Kavaklıdere mah. Tunus cad. No: 28 / Ankara

Yol tarifi, adresi nerede?

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, bugün göz sağlığında öncü hastanelerden bir tanesidir. Dünyagöz Hastaneler Grubu bünyesindeki nitelikli hekimlerle, 500 çeşit uygulama yapabilmektedir. Üst düzey sağlık uygulamaları ile Türkiye’de önde gelen göz sağlığı merkezlerinden birisidir. Hem yurt içi, hem de yurt dışında göz sağlığı hizmeti veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, dünyanın 29 ayrı noktasında kaliteli göz sağlığı hizmeti vermektedir. Ayrıca Dünyagöz Hastaneler Grubu sadece yurt içinde 80.000’den fazla turiste göz sağlığı hizmeti sunmaktadır. Tüm bu nitelikli hizmetlerin sonucunda Dünyagöz Hastaneleri bugün, ‘Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Başarı Belgesi’ne sahiptir.

Dünyagöz Hastaneleri Grubu, başkentteki ilk hastanesi olan ‘Dünyagöz Tunus Hastanesi’ni 2009 yılında açmıştır. Merkezi bir konumda olan hastane binası 17 katlı, yüksek bir binadır. Her branşta hizmet veren hastane, Ankara’nın önde gelen göz sağlığı merkezidir. Hastane, hastalarına otel konforunda bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Her bir ayrıntıyı düşünen hastanede özel oda, ibadethane, internet gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca bu hizmetlerin yanında Dünyagöz Tunus Hastanesi’nde çocuklar için bir oyun odası da mevcuttur.

Dünyagöz Tunus Hastanesi verdiği hizmetlerin şeffaf, güvenilir ve yüksek standartlı olmasına önem vermektedir. Hastalarına Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun kalitesini yaşatan hastane, Ankara’nın en çok tercih edilen göz sağlığı merkezlerinden biridir.

Hizmetler:

Katarakt Ameliyatı, Göz Testi, FFA, Kontakt Lens, Göz Çizdirme, Akıllı Lens, Göz Ameliyatı, No Touch Lazer, Oftalmoskop, Kornea Nakli, OCT, Numaralı Lens, Dereceli Gözlük, Excimer Lazer, Vitrektomi, Smile Lazer, VEP Testi, Görme Alanı Testi, Hormon Tedavisi, Kist Ameliyatı, Schirmer Testi, Göz Dibi Muayenesi, Trifokal Lens, Pakimetri, Tonometre, Argon Lazer, Anti Vegf, Kornea Topografisi, Multifokal Lens, Nörovizyon Tedavisi

Doktorlar