evim.com

Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi

0 Görüş

Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Koşuyolu mah. Koşuyolu cad. No: 168 / İstanbul

Yol tarifi, adresi nerede?

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri, 2005 yılından beri nitelikli sağlık hizmeti vermektedir. Bünyesinde ulusal ve uluslararası başarıları bulunan hekimleri, nitelikli sağlık personelleri ve donanımlı hastane binalarıyla İstanbul halkına uluslararası standartlarda bir sağlık hizmeti vermektedir. Hastanelerini ileri teknolojik altyapı ile donatan Yeditepe Üniversitesi, sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek hastanelerinde uygulamaya koymaktadır.

Yeditepe Üniversite Hastaneleri’nden birisi de İstanbul’da Koşuyolu’nda bulunmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi, 2018 yılında nitelikli bir sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Tüm hastanelerini ileri derece teknolojik altyapı ile donatan Yeditepe Üniversitesi, aynı özeni Koşuyolu Hastanesi içinde göstermiştir. Hastane, Türkiye’deki ilk antimikrobiyal hastanesidir. Hastanenin havalandırmalarında bulunan antimikrobiyal filtreler sayesinde mikrobu en aza indirmek hedeflenmiştir. Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi, 35 bin  metrekarelik bir kapalı alana, 180 yatak kapasitesine ve 9 donanımlı ameliyathaneye sahiptir. Hastane alanında uzman hekimleriyle hastalarına uluslararası standartlarda bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi, birçok branşta hastalarına nitelikli ve güvenilir bir sağlık hizmeti vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi, kurulduğu günden bu yana kendisini geliştirmeye devam ederek, Türkiye’de nitelikli sağlık hizmeti veren sayılı sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

Hizmetler:

Safra Kesesi Ameliyatı, Trakeostomi, Kasık Fıtığı Ameliyatı, Mide Küçültme, Lokal Anestezi, Spinal Anestezi, Fıtık Ameliyatı, ERCP, Hemoroid Ameliyatı, Sedasyon, Kolesistektomi, Kolostomi, ESWL, Göbek Fıtığı Ameliyatı, Guatr Ameliyatı, Septoplasti, Mide Balonu, Tiroid Ameliyatı, Whipple Ameliyatı, Fistül Ameliyatı, Şeker Hastalığı Ameliyatı, Reflü Ameliyatı, Forseps, Yağ Bezesi Ameliyatı, Tiroid Sintigrafisi, Floroskopi, Laparotomi, Mikro Sinusektomi, Ranson Kriterleri, Rektoskopi, VATS, Rahimden Parça Alınması, Splenektomi, Karaciğer Biyopsisi, Apendektomi, TPN, Kist Ameliyatı, Makat Çatlağı Ameliyatı, Tiroidektomi, Lobektomi, Eksplorasyon, Gastrostomi, Mide Kelepçesi, Meme Biyopsisi, Tru Cut Biyopsi, Sanal Kolonoskopi, Böbrek Ameliyatı, Bel Ameliyatı, Transit Bipartisyon, Kapalı Kasık Fıtığı Ameliyatı, Anoskopi, Açık Safra Kesesi Ameliyatı, SILS, Subtotal Gastrektomi, Perianal Fistül Ameliyatı, Duktoskopi, Karaciğer Ameliyatı, Fenol Tedavisi

Doktorlar