evim.com

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

0 Görüş

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Doktor Besim Ömer Caddesi, 5A / Ankara

Yol tarifi, adresi nerede?

Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, uzun süredir sağlık alanında hizmet vermektedir. Özel bir sağlık kuruluşudur. Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara’nın Keçiören ilçesinde çocuk hastanesi olarak görev yapmaktadır. Kurumun poliklinik hizmetleri arasında; çocuk sağlığı ve hastalıkları, biyokimya, acil ve mikrobiyoloji bölümleri bulunmaktadır. Hastanede acil, çocuk polikliniklerinin yanı sıra, tam zamanlı pediatri poliklinikleri de yer almaktadır. Hastanede çocuk sağlığı için gerekli olan tüm test ve tetkikler hastalıkların tanı aşamasında kullanılmaktadır. Uzman hekim kadrosuyla hizmet veren merkez, gerekli tüm tedavileri, çağdaş tıbbi yöntemlerden yararlanarak yapmaktadır.

Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi’nde, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı bulunmaktadır. Kurum, bulunduğu bölgede yer alan tek özel çocuk sağlığı hastanesidir. Merkezin bünyesinde bugüne kadar pek çok çocuğun hastalıklarının tanısı konulmuş ve tedavileri gerçekleştirilmiştir. Uzman sağlık personeli kadrosunun yanı sıra,  son teknoloji medikal ekipmanları ile kurum, bir hastane gibi çocuk hastalıkları alanında hizmet vermeye kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Hizmetler:

BCG Aşısı, KKK Aşısı, Su Çiçeği Aşısı, Gaita Testi, Subkutan Enjeksiyon, 2 Yaş Aşısı, 1 Yaş Aşısı, Ter Testi, Fizik Muayene, Emzirme Eğitimi

Doktorlar