Medical Park Antalya Hastanesi

Psikoloji , Gastroenteroloji , Nöroloji , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları , Hematoloji , Psikiyatri , Kardiyoloji , Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Diyetisyen , Dermatoloji , Romatoloji , Üroloji , Nefroloji , Ortopedi ve Travmatoloji , Göz Hastalıkları , Radyasyon Onkolojisi , Radyoloji , Dahiliye , Genel Cerrahi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Ağız ve Diş Sağlığı , Kulak Burun Boğaz , Yoğun Bakım , Nükleer Tıp , Enfeksiyon Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum , Beyin ve Sinir Cerrahisi , Neonatoloji , Kalp ve Damar Cerrahisi , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon , Girişimsel Radyoloji , Göğüs Hastalıkları , Çocuk Psikiyatrisi , Göğüs Cerrahisi , Acil Servis , Çocuk Cerrahisi , Tıbbi Genetik , Çocuk Hematolojisi , Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi , Tıbbi Mikrobiyoloji , Tıbbi Biyokimya , Çocuk Kardiyolojisi , Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ...Daha fazla göster
0 Görüş

Medical Park Antalya Hastanesi Hakkında

Hakkımızda:

Adres:

Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 / Antalya

Yol tarifi, adresi nerede?

Medical Park Antalya Hastanesi 84 poliklinik odası, 228 yatak kapasitesi, 73 yoğun bakım yatağı, 10 koroner yoğun bakım, 7 KVC yoğun bakım, 22 genel yoğun bakım, 34 yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve 10 ameliyathanesi ile 33 branşta sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane Akdeniz bölgesinin en büyük özel hastanesi konumundadır. Sadece ülke içinde değil Avrupa’da da en fazla organ nakli gerçekleştiren merkez olmayı amaçlamaktadır.

Hastane akademik unvanlı hekimleri ile hizmet vermektedir. Açılışından sonra kısa zamanda ismini duyuran hastane 200’den fazla yerli ve yabancı özel sigorta şirketi ile sağlık anlaşması yaparak uluslararası hastalara da hizmet sunmaktadır. Ayrıca Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş olan hastane 2011 yılından beri başta pilotlar olmak üzere tüm havacılık personellerinin 1. 2. ve 3. sınıf muayenelerini de yapmaktadır.

Hastanede hasta memnuniyetine yüksek derecede önem verilmektedir. Son teknoloji cihazlarla donatılan kurumda hastaların konforu için her türlü imkan sunulmuştur. Hasta odaları hastalar için tüm olanakları kapsayacak şekilde konfor ve lüks ile birlikte düzenlenmiştir. Hastanede bir çok poliklinik hizmeti verilmektedir.

Hizmetler:

Vitamin, IQ Testi, Hacamat, Renk Körlüğü Testi, Boy Kilo Endeksi, Lazer Epilasyon, D Vitamini, Diş Beyazlatma, Kişilik Testi, Folik Asit, Saç Ekimi, Omega 3, Trigliserid, Spiral, İmplant, Serotonin, Endoskopi, Demir, Ferritin, Magnezyum, Kanal Tedavisi, Kolonoskopi, Ketojenik Diyet, Hamilelik Testi, Kreatinin, MR (Manyetik Rezonans Görüntüleme), B12 Vitamini, Melatonin, Karbonhidrat, Lökosit, Hba1c, Tuvalet Eğitimi, Potasyum, E Vitamini, Dopamin, Hemoglobin, Trombosit, C Vitamini, Safra Kesesi Ameliyatı, ALT, Normal Doğum, Boy Uzatma, Sedimantasyon, EKG, Sünnet, Beta HCG, Biotin, Eritrosit, Testosteron, Libido, NEU, Tokluk Kan Şekeri, Diyet, Lavman, Kemoterapi, Kök Hücre Tedavisi, NLP, Dermapen, Akupunktur, Tomografi, CRP, Nebulizatör, Kürtaj, Tüp Bebek, RF, Mezoterapi, İşitme Cihazı, Protez Saç, B Vitamini, Bakır, EOS, Kortizon, Burun Ameliyatı, Anjiyo, Çinko, TSH, Hemogram, Kızlık Zarı Dikimi, Homeopati, EEG, Check Up, B6 Vitamini, Bilirubin, İlk Yardım, A Vitamini, Progesteron, Kalsiyum, Fosfor, Katarakt Ameliyatı, Hydrafacial, Botoks, Ultrason, Dudak Dolgusu, Radyoterapi, Göz Testi, Prolaktin, Öfke Kontrolü, Sodyum, Kegel Egzersizi, Prp

Doktorlar

Dr. Ferit Yardım
Pratisyen,
Dr. Hasan Utku Yandımata
Pratisyen,
Dr. Gürcan Koşal
Pratisyen,